Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Jack Sparrow
#1

on Нед Мај 17, 2015 1:02 pm

Jack Sparrow
Owner&Skripter
Доколку имате проблеми со вашиот acc на сервер пријавете тука.
За да отвориш тема за пријавување задолжително копирајго и залепиго на твојата тема следново.

Име_Презиме на сервер(Латиница):
Level:
Кој е проблемот:
Слика или видео:

И задолжително е пишување кирилица!!

Не отварај теми за барање на модератор на некој борд освен за борд на организации/мафии/банди долколку сте лидер

*** НЕ отварај теми за барање на бан на некој играч на форум доколку спамира навредува и слично! Доколку сакаш да го пријавиш испрати приватна порака на co-админ.

Задолжително да го прочита ова секој играч кој игра на сервер» При регистрација на акаунт внесете валидна ваша емаил адреса бидејќи тој маил е вистински власник на вашиот акаунт и само преку тој емаил може да си го повратите вашиот акаунт при негово губење
» Заштитете го вашиот акаунт со јака лозинка(користете букви и бројки Не заборавајте лозинка несмее да биде со SPACE не ставајте повеќе од 10-12 букви,бројки,знаци) и не ја кажувајте на никого ниту на администратор доколку некој ви бара пасворд пријавете го на админ.
» Не го давајте вашиот пасворд на никого ниту на администратор.
» Не прифаќајте никакви програми кој некој ви ги праќа со цел да имате предност во игра,сето тоа е лага само да ви го пробијат акаунт со keyloger и слично
» Можат да ви кажат дека постои некој чит да фатите пари,не верувајте и не симнувајте,бидејќи такво нешто не постои.
» Не верувајте на различни маилови или страни лица кој не се овластени.
» Не подржуваме продавање/купување/размена на акаунти
» Постојат голем број на сервери кој се куќни или пак се хостирани но тоа не е важно некој од тие сервери не ја енкриптираат ваша лозинка кога ке се регистирате вие на таков сервер и ја пишете вашата лозинка тој што има пристап до акаунти кој се регистирани ја знае и вашата лозинка,чести случаи вие ставате иста лозинка како што ви е на IG и ви ја откријат со ваше регистирање на таков сервер,доколку се регистирате на други сервери никогаш не ставајте иста лозинка.
Исто така вашата лозинка кај нас е 100% сигурна бидејќи е енкриптирана

» Ние не одговараме за пробивање на вашиот акаунт.
» Не одговараме за исчезнување на ваши пари во игра или било каква друга имовина.
» Доколку сте неактивен одредено време имот ке ви бидне продаден и отстапен на други играчи
» Донатори немаат никаква предност во овие наведени работи и кршење правила


Доколку имате проблем со акаунт поради буг пријавете го тука

Преглед на профилот на членот http://ig-rp.gtaboard.com

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот