Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Jack Sparrow
#1

on Нед Мај 17, 2015 1:04 pm

Jack Sparrow
Owner&Skripter
Доколку правите трансфер на пари поголем од 30.000.000$ задолжително мора да го пријавите овој трансфер.
Значи ако имате повеќе од 25м и сакате да ги префрлите,пратите или раздадете повеќе од 25м на други акаунт мора задолжително да ги пријавите тука тие 25милиони во спротивно овие пари ке биднат одземени од администратор

потребно е да потполните следно со отварање на нова тема во support

Ваш акаунт:
На кој играч праќате:
Колку пари праќате:
Зошто праќате:

Преглед на профилот на членот http://ig-rp.gtaboard.com

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот