Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Maxi
#1

on Нед Jул 12, 2015 6:14 pm

Maxi
Owner
Овој форум е направен за Приватните Организации кои сакаат да си купат свој форум за Организација.

-Забрането е да отварате теми за пријави на овој форум освен ако не сте Лидер на Приватна Организација и немате купено Приватен Форум.

-Доколку сакате да купите своја Приватна Огранизација Цената ке биде 300денари.
-Напомена: Свој Форум можат да купат само оние кои предходно имаат купено Приватна Организација.


-Известување: Приватниот лидер кој ке има свој Форум, и ги докаже своите способности Во игра и на форум, со својот Role-Play исто така ке може да стигне и до GameMaster, Ако ја води добро својата приватна Организација и зголемува Role-Play на серверот.

Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот