Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Maxi
#1

on Пон Jул 13, 2015 5:31 pm

Maxi
Owner
Поплаки на Директори на болницата


Доколку сакате да се пожалите од некој лидер на сервер, пополнете го следното, и ќе добиете во најбрз можен рок одговор од страна на Admin 5.Ваше име и презиме:
Од кој МД лидер се жалите:
Причина за жалба:
Доказ (Без доказ, поплаката од лидер ќе биде невалидна):


Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот