Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Гостин
#1

on Пет Јун 12, 2015 2:39 pm

Anonymous
Гостин
Овде можите да ги видите сите правила на форум кој треба да ги почитувате при користењето на овој форум.


-Задолжително е пишување со кирилица.
-Забрането е спамање (пишување на повеќе пораки во теми каде што не си спомнат или отварање на теми за еден ист проблем повеќе пати).
-Забрането е ширење на омраза,навредување,закани.
-Забрането е креирање на мулти акаунти (повеќе од 1 акаунт).
-Забрането е да користење на содржини кој припаѓаат на други форуми.
-Забрането е рекламирање на било каква порнографија.

Напомена:Секое непочитување на овие правила ќе биди казнето со привремено или трајно банирање на форум.

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот