Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Гостин
#1

on Саб Јун 13, 2015 11:44 am

Anonymous
Гостин
RolePlay дискусија е борд каде што можи да дискутирате за некој RolePlay правила,во врска со RPањето на серверот ,начините на кој можи да RPате и слично.
Секој друг начин на дискусија ќе биди забранет,а темата заклучена или избришана.

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот