Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Гостин
#1

on Саб Јун 13, 2015 12:07 pm

Anonymous
Гостин
Пофалби на Админи

Ако сте задоволни и сакате да го пофалите некој админ поставете тука.

Поплаки на Админи

Доколку не сте задоволен од некој админ поставете тука.

Пофалби на GameMasteri

Ако некој од GM си ја врши својата работа, и вие сте задоволни поставете овде.

Поплаки на GameMasteri

Доколку некој GM ги прекршува правилата и не сте задоволни ставете тука.

Име и Презиме:
Причина:
Датум:

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот