Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Carlie Puth
#1

Вто Jул 14, 2015 5:49 pm

Carlie Puth
Lider
Ваше име и презиме на сервер(латиница):Carlie_Puth
Ваш NickName на форум:Carlie Puth
На што сте лидер:PD
Доказ дека сте лидер (задолжително): https://i.imgur.com/v8U6Rky.png
Кој админ ви има дадено лидер:Max_Paxy
Доколку сте биле пред тоа на нешто другo лидер пополнете тука за да се отстрани модератор од старата функција:не сум бил порано лидер!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот