Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

David_Wirenco
#1

Вто Jул 14, 2015 7:56 pm

David_Wirenco
Civil
Еден ден размислував да почнам нова работа бидејки од од мојата стара работа добивав 10.000 па зато ресив да станам криминалец. Почнав првин да хакирам банкомати. https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/23ux5ht.png[/IMG] после тоа почна да ме брка полиција одма јас почнав да бегам со мојата нова кола... http://tinypic.com/view.php?pic=2nipqo3&s=8 / http://tinypic.com/view.php?pic=344cznc&s=8. Така се додека не се предадов сам во полиција од тој ден си работев цесно и постено...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот