Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Maxi
#1

on Пон Jул 13, 2015 6:43 pm

Maxi
Owner
Пријавување на ПревараДоколку некој ве преварил поставете коментар тука на следниов начин:


Ваше Име_Презиме на сервер(Латиница):
Име_Презиме на сервер(Латиница) на тој што направил измама:
Објаснување/докази:


КОМЕНТАРИТЕ КЕ СЕ СРЕДУВААТ ПО РЕД ЕДЕН ПО ЕДЕН !!! ДОКОЛКУ НЕКОЈ ИМА 2 ПАТИ ПОСТИРАНО КОМЕНТАР ЗА ИСТА ПРЕВАРА СО ТОА АВТОМАТСКИ НЕМА ДА ДОБИЕ НИШТО!!!

ЦИТАТ Е ЗАДОЛЖИТЕЛЕН!!! КОМЕНТАР БЕЗ ЦИТАТ = ДЕЛЕТЕ !!!


Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот