Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Maxi
#1

on Пон Jул 13, 2015 7:16 pm

Maxi
Owner
Правилата за овој Борд


Во оваа тема ќе може да ги видите правилата во бордот , кои задолжително мора да се почитуваат,во спротивно ќе следува заклучување на темата,па некогаш дури и до пријавување на Co-Admin.»Забрането е вреѓање и пцуење во темите.
2»Задолжително е пишување со македонска поддршка , во спротивно темата ќе биде заклучена.
3»Секој неправилен наслов ќе биде заклучен.
4»Темата ќе стои отклучена се додека не го измените насловот дека тоа е купено / продадено , или додека не настане пцуење во темата,спамање итн.
5»Забрането е ставање на огласи за илегални работи.
6»Забрането е отворање теми за поплаки на модератори , тоа ќе го сторите во лепливата тема за поплаки.
7»Забрането е спам во темите,со 'refresh'.
Секое непочитување на правилата,ќе доведе до заклучување на вашата тема ,или ако има пцуење,спамање и други недозволени работи,вашиот профил ќе биде пријавен на Co-Admin.Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот