Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Maxi
#1

on Пон Jул 13, 2015 7:23 pm

Maxi
Owner
Правилата за овој Борд


╚ Забрането е спамање.
╚ Забрането е навредување по темите.
╚ Забрането е заканување/пцуење по темите.
╚ Забрането е цитирање на коментар без свој напишан текст.
╚ Забрането е ставање слики или видеа кои не се дел од серверот.
╚ Задолжително е пишување на кирилица.
╚ Забрането е исмејување на играчи.
Напомена: Доколку овие правила не се почитуваат вашата тема ке биде заклучена/избришана,
од модераторот и доколку некој пцуе , или спама по бордот ќе биде пријавен на Co-Admin !


Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот