Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Гостин
#1

on Саб Јун 13, 2015 11:53 am

Anonymous
Гостин
Доколку сакате да бидите модератор нА Insomnia Gaming SA - MP форумот потполнете го следниот формулар.

Барање за модератор (лидер)

Формулар:

Ваше име и презиме на сервер(латиница):
Ваш NickName на форум:
На што сте лидер:
Доказ дека сте лидер (задолжително):
Кој админ ви има дадено лидер:
Доколку сте биле пред тоа на нешто другo лидер пополнете тука за да се отстрани модератор од старата функција:


Барање за модератор (подфорум/борд)

Формулар:

Ваше име и презиме на сервер:
Ваш nick на форум:
Зошто мислите дека треба да се модератор:
Линк од бордот (задолжително):

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот