Insomnia Gaming

SAMP Server Insomnia Gaming


You are not connected. Please login or register

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

$t3V3n$0n
#1

Сре Jул 15, 2015 12:44 am

$t3V3n$0n
Civil
Хитман агенцијата која беше под раководство на Јон Стевенсон Кој почина пред две години сега е под раководство на Бен Стевенсон Исто така тој ја реновираше агенцијата и се друго Агенцијата која траеше многу години под раководство на Јон Стевенсон беше срушена но неговиот внук Бен Стевенсон ја создаде пак таа агенција која ке трае многу години...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот